BARF

Naše pejsky krmíme BARFEM - tzv. syrovým masem, kostmi, zeleninou, ovocem, bylinkami, olejem.... Maso kupujeme v řeznictví, je přemražené minimálně 3 dny v mrazáku. Když je potřeba, psíci nepohrdnou ani granulemi. Např. při cestování, pobytu na dovolené apod., kde není k dispozici lednice, podáváme holistické granule.

Arčík i Charlottka dostávají baštit 2x denně, ráno a večer. Na první fotografii vidíte porci pro jednoho psíka. V misce tentokrát najde hovězí maso, spařenou brokolici, uvařené jáhly s lněným semínkem a mořskou řasu.

Na druhé fotografii vidíte připravéně místičky syrového hovězího a vepřového masa, nastrouhanou mrkev, řepu a celer. Na vrch jsme připravili syrová kuřecí křídla (díl kostí), přijkryjeme víčkem a šup s tím do mrazáku. Až přijde čas, rozmrazíme. Jídlo podáváváme pejskům, aby mělo pokojovou teplotu! Jinak hrozí zánět žaludku z ledového jídla. 

Inspirací tímto typem krmení pro nás byla Kateřina Novosadová  a její vydaná kniha 

"BARF Krmení psa přirozenou stravou". Vřele doporučujeme! 

Další užitečné informace najdete na webu Přírodní lékárna Baron partner přirozeného zdraví.  Z e-shopu občas objednáváme pro zpestření pejskům směsi syrové maso + chrupavky např. komplet králičí, kachní, husí směs, zelené dršťky apod. 

https://www.baron.cz/barf-pro-psy/


Vvrh A - oba peskové byli od začátku příkrmu na BARFu :-)

Přípravená snídaně pro 2 dospěláky a 2 šťenda - hovězí a krůtí maso, řepa, celer, mrkev
Přípravená snídaně pro 2 dospěláky a 2 šťenda - hovězí a krůtí maso, řepa, celer, mrkev
Malí barfíci - vrh A a mamina Charlottka
Malí barfíci - vrh A a mamina Charlottka